środa, 22 wrzesień 2021 12:33

Cykliczne warsztaty dla dzieci

Szanowni Państwo,

warsztaty:  "Trening umiejętności społecznych",  - cykl warsztatów rozpoczęty: od 19listopada ( w każdy piątek) na terenie naszego przedszkola, z podziałem na grupy wiekowe spośród zgłoszonych dzieci, prowadzenie: psycholog oddelegowany z CBT.


Ośrodki Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej
dla Dzieci i Młodzieży rozszerzyły swoją działalność o działania zewnętrzne grupowe.
Działania będą prowadzone w naszym przedszkolu jeśli zbierzemy zestaw dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia działań (załącznik). Zajęcia odbywać się będą cyklicznie w danej grupie np. co 2-3 tyg. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach, treningach jest wypełnienie przez opiekuna naszego przedszkolaka karty zgłoszenia do poradni CBT (w załączeniu). Działalność  Poradni dedykowana jest dla dzieci i młodzieży, więc kartę zgłoszenia każdy rodzic wypełnia na dziecko. Dokument jest niezbędny do rozpoczęcia prowadzenia działań zarówno z dzieckiem jaki i rodzicem. W związku z tym, iż działania finansuje NFZ, należy pamiętać, że przedmiotowe zgłoszenie pozwala na sprawdzenie obowiązkowego ubezpieczenia pacjenta, które upoważnia do działań bezpłatnych.
Zgoda powinna być podpisana przez obojga rodziców. Zebranie zgód w możliwie jak najkrótszym terminie pozwoli na ustalenie szybkiego terminu rozpoczęcia warsztatów.

Dokumenty znajdują się w zakładce: druki do pobrania. Wypełnione dokumenty: 1) Klauzula informacyjna, 2) Regulamin przyjęć w Ośrodku Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Centrum CBT, 3) Karta zgłoszenia dziecka do Poradni Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Centrum CBT - należy złożyć u nauczycielki grupy.