logoepuap

W roku szkolnym 2018/2019 odbywają się następujące zajęcia dodatkowe:

plastka/ceramika: p. Agata - Młodzieżowy Dom Kultury (wszystkie grupy)

tańce: - p. Robert - Młodzieżowy Dom Kultury (wszystkie grupy)

zajęcia teatralne: p. Justyna - Fundacja Artystyczna "Młyn" (grupa II i III)

dance therapy: p. Ezgi - Instytut Rozwoju Emocji (grupa - "Zerówka")

Szanowni Państwo,

W roku szkolnym 2018/2019 mamy przyjemność współpracować z Fundacją Artystyczną MŁYN w ramach projektu pt. "PRZEDSZKOLAKI DO TEATRU, TEATR DO PRZEDSZKOLAKÓW". Projekt współfinansowany jest przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy i dla Przedszkola jest bezpłatny.

„PRZEDSZKOLAKI DO TEATRU..."
13 GRUDNIA na godz. 10.00 dzieci z grupy II i III jadą na interakcyjny spektakl pt. "Chichotek" oraz warsztat "Chichotanki" do Teatru MŁYN (adres: Jezuicka 4 Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Scena na Poddaszu).
14 GRUDNIA na godz. 13.00 dzieci z grupy IV jadą na interakcyjny spektakl pt. "Chichotek" oraz warsztat "Chichotanki" do Teatru MŁYN (adres: Jezuicka 4 Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Scena na Poddaszu).

„... TEATR DO PRZEDSZKOLAKÓW"
Natomiast dzieci z grupy I będą uczestnikami warsztatów twórczych na podstawie stworzonego specjalnie w tym celu słuchowiska pt. "JAK SŁONIK POLUBIŁ CHODZENIE DO PRZEDSZKOLA". Terminy warsztatów:
4, 5, 6 grudnia g.9.15 - cykl warsztatów dla najmłodszej grupy. Czas trwania ok.30 minut. Warsztaty odbywają się w sali przedszkolnej.

W ramach aktualnie trwającego projektu, rozpoczętego 24 września, realizujemy cykl edukacji teatralnej prowadzonej przez Fundację Artystyczną "MŁYN"
Poniżej harmonogram warsztatów poniedziałkowych dla grupy II i III:

24.09, 1.10, 8.10, 22.10, 29.10, 5.11, 9.11 (za 15.10),
od godz. 9:15.
Podsumowanie cyklu edukacji teatralnej: 14.11 - zajęcia pokazowe dla rodziców w godzinach popołudniowych: w grupie II – godz. 15.15 , w grupie III – godz. 16.10.
Zajęcia są bezpłatne, całkowicie finansowane przez m. st. Warszawę – Dzielnicę Mokotów.

Copyright © 2010 Przedszkole 191 w Warszawie. All Rights Reserved.

Dziękujemy Wydawnictwu Siedmioróg z Wrocławia oraz Oficynie Wydawniczej G&P z Poznania, za wyrażenie zgody na umieszczenie wizerunków postaci książek publikownych przez te Wydawnictwa na witrynie internetowej Przedszkola.

Projekt i wykonanie serwisu - Hugo IT serwis-informatyczny.pl - 2014