środa, 13 wrzesień 2023 11:19

Piknik Rodzinny

Mokotowskie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii zaprasza na piknik profilaktyczny pod hasłem „Rodzina jak drużyna”,

który odbędzie się w sobotę 16 września w godzinach 10:00-14:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Maltańskiej.

 

Przygotowujemy dla Was integracyjne i międzypokoleniowe gry i zabawy rodzinne pozwalające miło, radośnie, twórczo i wspólnie spędzić czas, dobre dla ciała i ducha, włączające wszystkie zmysły, takie jak: klocki, bule, dmuchaniec, fotobudka, kolaże, tańce, zgadywanki, a także działania plastyczne i edukacyjnie. Będziemy pokazywać, jak powrocie do domu dalej robić coś razem, kreatywnie i zdrowo.

 

Do naszego pikniku można będzie podejść jak do gry terenowej i zbierając punkty na poszczególnych stacjach wziąć udział w finałowym losowaniu nagród. Podczas wydarzenia możliwa będzie rozmowa z naszymi psychologami oraz uzyskanie informacji o realizowanych przez nas nieodpłatnie formach wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego dzieci, młodzieży i całych rodzin na Mokotowie.